100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF

OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY

HERNY KLUBŮ - Adresář

ZPRÁVA Z KONFERENCE PSST: ZDE

BODY PRO ŽEBŘÍČEK 2015-2016: ZDE

ŽEBŘÍČEK 2015-2016:

151.Kubera,Řepík
251.Kačinetz,Mazánek
301.Berný,Čapek,Dlouhý,Fabian,Koubek,Pavlovský
401.Stočes,Ulrych
501.Brenner,Hezina,Hrubý,Kadlec
601.Totzauer
701.Dusbaba,Stýblo

ŽEBŘÍČEK 2015-2016: Pražský oficiální žebříček

Výsledky na internetu:
2.tř. skupina A - OAZA A
3.tř. skupina A - OAZA B
4.tř. skupina B - OAZA C
5.tř. skupina B - OAZA D


KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

DŮLEŽITÉ: 1) VĚTRAT PO ZÁPASE 2) VYPÍNAT SPRCHU PÁKOU

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OÁZA 2015 - 2016

Rozpis OAZA 2014-2015
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA D]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C,D]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 28.09.15
11.10.čtvrtek18:45Malešice AOAZA A8:103zápis
223.9.15,středa19:00Stadion Žižkov COAZA B7:103zápis
31.10.15,čtvrtek19:30OAZA CElizza H9:91zápis
429.9.15,úterý19:30OAZA DVysočany C5:100zápis
2. kolo od 5.10.15
56.10.15,úterý19:15Nino HOAZA A10:80zápis
65.10.15,pondělí19:15OAZA BPankrác D5:100zápis
75.10.Pondělí19:00Klánovice DOAZA C10:50zápis
88.10.15,čtvrtek19:30OAZA DBěchovice II C10:53zápis
3. kolo od 12.10.15
912.10.15,pondělí19:15OAZA AMichle F8:100zápis
1014.10.Středa19:00Běchovice II AOaza B6:103zápis
1113.10.Úterý19.30OAZA CNino J10:73zápis
1214.10.Středa19:00Podolí AOAZA D10:20zápis
4. kolo od 19.10.15
1327.10.15,úterý19:15Břevnov AOAZA A10:80zápis
1422.10.15,čtvrtek19:15Oaza BMěcholupy A10:83zápis
1520.10.15,úterý19:00Liška BOAZA C9:91zápis
1621.10.15,středa19:30OAZA DBraník C10:63zápis
5. kolo od 2.11.15
175.11.15,čtvrtek19:15OAZA ABohnice E10:53zápis
183.11.Úterý18:30Suchdol AOaza B7:103zápis
192.11.15,pondělí19:30OAZA CPetrovice D5:100zápis
206.11.Pátek19:15Pankrác EOAZA D10:30zápis
6. kolo od 9.11.15
2110.11.Úterý19:15Petrovice BOAZA A9:91zápis
2212.11.15,čtvrtek19:15OAZA BSlivenec A10:33zápis
2312.11.Čtvrtek19:00Sparta HOAZA C10:40zápis
2410.11.15,úterý19:30OAZA DMalešice C7:100zápis
7. kolo od 16.11.15
2518.11.15,středa19:15OAZA APankrác B8:100zápis
2616.11.Pondělí19:15Bohnice GOAZA B7:103zápis
2720.11.15,pátek19:30OAZA CStodůlky E7:100zápis
2816.11.Pondělí19:00Stadion Žižkov DOAZA D10:20zápis
8. kolo od 23.11.15
2925.11.Středa19:15Slavoj BOAZA A10:40zápis
3026.11.15,čtvrtek19:15OAZA BStodůlky C4:100zápis
3125.11.Středa18:30TTC BOAZA C8:103zápis
3223.11.15,pondělí19:30OAZA DNino L8:100zápis
9. kolo od 30.11.15
333.12.15,čtvrtek19:15OAZA AČakovice F10:53zápis
341.12.Úterý19:00Vršovice COAZA B10:40zápis
3530.11.15,pondělí19:30OAZA CNusle E3:100zápis
361.12.Úterý18:30Kbely BOAZA D10:30zápis
10. kolo od 7.12.15
379.12.Středa19:00Klánovice COAZA A5:103zápis
387.12.15,pondělí19:15OAZA BKonstruktiva A9:91zápis
3910.12.Čtvrtek18:30Kbely AOAZA C10:50zápis
409.12.15,středa19:30OAZA DSlivenec C10:33zápis
11. kolo od 14.12.15
4117.12.15,čtvrtek19:15OAZA ASokol Žižkov A10:33zápis
4218.12.Pátek19:00Břevnov BOAZA B10:80zápis
4315.12.Úterý19.30OAZA CVršovice E10:43zápis
4416.12.Středa19:00Sparta IOAZA D10:10zápis
12. kolo od 4.1.16
457.1.16,čtvrtek19:15OAZA AMalešice A10:33zápis
465.1.16,úterý19:15OAZA BStadion Žižkov C10:83zápis
476.1.Středa19:00Elizza HOAZA C3:103zápis
487.1.Čtvrtek18:30Vysočany COAZA D6:103zápis
13. kolo od 11.1.16
4914.1.16,čtvrtek19:15OAZA ANino H8:100zápis
5014.1.Čtvrtek19:15Pankrác DOAZA B10:30zápis
5111.1.16,pondělí19:30OAZA CKlánovice D5:100zápis
5211.1.Pondělí19:00Běchovice II COAZA D9:91zápis
14. kolo od 18.1.16
5320.1.16,středa19:15Michle FOAZA A3:103zápis
5418.1.16,pondělí19:15OAZA BBěchovice II A7:100zápis
5521.1.16,čtvrtek19:15Nino JOAZA C10:10zápis
5620.1.Středa19.30OAZA DPodolí A10:63zápis
15. kolo od 25.1.16
5728.1.16,čtvrtek19:15OAZA ABřevnov A10:03zápis
5825.1.Pondělí19:15Měcholupy AOAZA B10:60zápis
5927.1.16,středa19:30OAZA CLiška B10:83zápis
6028.1.Čtvrtek19:00Braník COAZA D10:00zápis
16. kolo od 1.2.16
611.2.Pondělí19:15Bohnice EOAZA A2:103zápis
624.2.16,čtvrtek19:15OAZA BSuchdol A10:23zápis
632.2.Úterý19:15Petrovice DOAZA C10:30zápis
641.2.16,pondělí19:30OAZA DPankrác E8:100zápis
17. kolo od 8.2.16
6510.2.16,středa19:15OAZA APetrovice B10:23zápis
6611.2.16,čtvrtek19:30Slivenec AOAZA B10:50zápis
679.2.16,úterý19:30OAZA CSparta H1:100zápis
6811.2.Čtvrtek18:45Malešice COAZA D9:91zápis
18. kolo od 15.2.16
6918.2.Čtvrtek19:15Pankrác BOAZA A10:60zápis
7015.2.16,pondělí19:15OAZA BBohnice G10:13zápis
7119.2.Pátek19:00Stodůlky EOAZA C10:40zápis
7218.2.16,čtvrtek19:30OAZA DStadion Žižkov D10:33zápis
19. kolo od 22.2.16
7325.2.čtvrtek19:15OAZA ASlavoj B10:33zápis
7424.2.Středa19:00Stodůlky COAZA B10:50zápis
7522.2.16,pondělí19:30OAZA CTTC B10:13zápis
7624.2.16,středa19:15Nino LOAZA D5:103zápis
20. kolo od 14.3.16
7714.3.Pondělí19:15 Čakovice FOAZA A8:103zápis
7815.3.Úterý19:15OAZA BVršovice C4:100zápis
7916.3.Středa18:45Nusle EOAZA C10:20zápis
8017.3.16,čtvrtek19:30OAZA DKbely B10:83zápis
21. kolo od 21.3.16
8122.3.úterý19,15OAZA AKlánovice C4:100zápis
8221.3.Pondělí18:30Konstruktiva AOAZA B10:50zápis
8324.3.16,čtvrtek19:30OAZA CKbely A10:63zápis
8423.3.Středa19:30Slivenec COAZA D3:103zápis
22. kolo od 28.3.16
8531.3.Čtvrtek19:15Sokol Žižkov AOAZA A10:70zápis
8629.3.16,úterý19:15OAZA BBřevnov B10:83zápis
8730.3.16,středa19:00Vršovice EOAZA C10:20zápis
8830.3.16,středa19:30OAZA DSparta I5:100zápis