100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
HERNY KLUBŮ
Adresář

ŽEBŘÍČEK 2016-2017: Pražský oficiální žebříček

ELO KOEFICIENT: Zde

BODY PRO ŽEBŘÍČEK 2016-2017: ZDE

ŽEBŘÍČEK 2016-2017:

101.Řepík
151.Kubera
201.Mazánek
301.Dlouhý
351.Čapek,Kačinetz,Pavlovský,Ulrych
401.Berný,Fabian,Koubek,Stočes
501.Kadlec
601.Brenner,Hezina,Totzauer
701.Laube,Stýblo
801.Dusbaba

Výsledky na internetu:
1.tř. skupina A - OAZA A
3.tř. skupina B - OAZA B
4.tř. skupina A - OAZA C
5.tř. skupina A - OAZA D

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

PŘÍSPĚVKY NA ROK 2017 ZAPLATIT DO 31.1.2017
platební údaje klikni zde

DŮLEŽITÉ:
1) URČIT HLAVNÍHO ROZHODČÍHO
2) VĚTRAT PO ZÁPASE
3) VYPÍNAT SPRCHU PÁKOU

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OÁZA 2016 - 2017

Rozpis OAZA 2015-2016

* - pevný termín soupeře dle rozpisu

[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA D]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C,D]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 26.09.16
127.9.16,úterý19:15Niňo GOAZA A10:80zápis
226.9.16,pondělí19:15OAZA BVysočany A9:91zápis
327.9.16,úterý19:30Slivenec AOAZA C10:10zápis
429.9.16,čtvrtek19:30OAZA DTTC B4:100zápis
2. kolo od 3.10.16
55.10.16,středa19:15OAZA AMichle D8:100zápis
6*6.10.Čtvrtek19,15Sokol Žižkov BOAZA B10:50zápis
73.10. Pondělí19.30OAZA CBraník B10:63zápis
8*6.10.Čtvrtek18:30Vysočany COAZA D10:60zápis
3. kolo od 10.10.16
9*11.10.Úterý19:00Lok. Vršovice BOAZA A10:40zápis
1012.10.16,středa19:15OAZA BElizza H9:91zápis
11*14.10.Pátek19:00SK Vršovice AOAZA C4:103zápis
1213.10.16,čtvrtek19:15OAZA DBěchovice II C5:100zápis
4. kolo od 17.10.16
1318.10.16,úterý19:15OAZA ANusle C6:100zápis
14*19.10.Středa19,15Stodůlky COAZA B10:60zápis
1520.10.16,čtvrtek19:30OAZA CMalešice C10:33zápis
16*19.10.Středa18:45Nusle GOAZA D10:20zápis
5. kolo od 31.10.16
17*3.11.Čtvrtek19:15Bohnice BOAZA A10:50zápis
1831.10.16,pondělí19:15OAZA BKlánovice C1:100zápis
19*1.11.Úterý18:30Vysočany BOAZA C10:70zápis
203.11.16,čtvrtek19:30OAZA DLiška B6:100zápis
6. kolo od 7.11.16
219.11.16,středa19:15OAZA AČakovice C Alimpex7:100zápis
22*8.11.Úterý19:00Sparta HOAZA B10:20zápis
2310.11.16,čtvrtek19:30OAZA CBěchovice II B10:23zápis
24*9.11.Středa19:00Podolí AOAZA D10:20zápis
7. kolo od 14.11.16
25*15.11.Úterý19:00Sparta FOAZA A9:91zápis
2614.11.16,pondělí19:15OAZA BMěcholupy A9:91zápis
27*16.11.Středa19.30Kyje BOAZA C10:30zápis
2815.11.16,úterý19:30OAZA DHamr B0:100zápis
8. kolo od 21.11.16
29*22.11.Úterý19:15Petrovice I. AOAZA A10:80zápis
3024.11.16,čtvrtek19:15OAZA BBohnice F6:100zápis
3122.11.16,úterý19:30OAZA CSparta I10:23zápis
3224.11.čtvrtek18:30Kbely BOAZA D 10:80zápis
9. kolo od 28.11.16
3329.11.16,úterý19:15OAZA AElizza F6:100zápis
3428.11.16,pondělí19:15Kyje AOAZA B10:80zápis
35*28.11.Pondělí19:00Elizza IOAZA C10:50zápis
3630.11.16,středa19:30OAZA DNiňo K2:100zápis
10. kolo od 5.12.16
37*8.12.Čtvrtek19:15Pankrác BOAZA A10:30zápis
385.12.16,pondělí19:15OAZA BČakovice G4:100zápis
396.12.16,úterý19:30OAZA CČakovice H9:91zápis
40*5.12.Pondělí19:00Stadion Žižkov DOAZA D10:80zápis
11. kolo od 12.12.16
4113.12.16,úterý19:15OAZA AOrion A5:100zápis
42*16.12.Pátek18:00Hamr AOAZA B10:10zápis
4320.12.Úterý19:15Petrovice I. DOAZA C6:103zápis
4415.12.16,čtvrtek19:30OAZA DLok. Vršovice F4:100zápis
12. kolo od 9.1.17
4510.1.17,úterý19:15OAZA ANiňo G6:100zápis
46*9.1.Pondělí18:45Vysočany AOAZA B10:30zápis
4712.1.17,čtvrtek19:30OAZA CSlivenec A10:23zápis
48*11.1.Středa18:30TTC BOAZA D10:40zápis
13. kolo od 16.1.17
4918.1.17,středa19:00Michle GOAZA A10:60zápis
5019.1.17,čtvrtek19:15OAZA BSokol Žižkov B10:73zápis
51*18.1.Středa19:00Braník BOAZA C10:30zápis
5216.1.17,pondělí19:30OAZA DVysočany C4:100zápis
14. kolo od 23.1.17
5326.1.17, čtvrtek19:15OAZA ALok.Vršovice B4:100zápis
54*23.1.Pondělí19:00Elizza HOAZA B10:30zápis
5524.1.17,úterý19:30OAZA CSK Vršovice A9:91zápis
56*23.1.Pondělí19:10Běchovice II COAZA D10:0wo-1zápis
15. kolo od 30.1.17
57*2.2.Čtvrtek18:45Nusle COAZA A10:30zápis
581.2.17,středa19:30OAZA BStodůlky C10:23zápis
59*2.2.Čtvrtek18:45Malešice COAZA C10:80zápis
602.2.17,čtvrtek19:30OAZA DNusle G10:53zápis
16. kolo od 13.2.17
6114.2.17,úterý19:15OAZA ABohnice B3:100zápis
62*15.2.Středa19:00Klánovice COAZA B7:103zápis
6316.2.17,čtvrtek19:15OAZA CVysočany B10:33zápis
6414.2.17,úterý19:00Liška BOAZA D10:00zápis
17. kolo od 20.2.17
65*23.2.Čtvrtek19:00Čakovice C AlimpexOAZA A10:30zápis
6623.2.17, čtvrtek19:30OAZA BSparta H7:100zápis
67*22.2.Středa19:10Běchovice II BOAZA C5:103zápis
6820.2.17,pondělí19:30OAZA DPodolí A0:100zápis
18. kolo od 27.2.17
692.3.17,čtvrtek19:15OAZA ASparta F6:100zápis
70*27.2.Pondělí19:15Měcholupy AOAZA B10:30zápis
7128.2.17,úterý19:30OAZA CKyje B10:63zápis
72*3.3.Pátek19:30Hamr BOAZA D10:10zápis
19. kolo od 6.3.17
739.3.17,čtvrtek19:15OAZA APetrovice I. A10:43 !!!zápis
74*6.3.Pondělí19:15Bohnice FOAZA B10:40zápis
75*9.3.Čtvrtek19:00Sparta IOAZA C1:103zápis
766.3.17,pondělí19:30OAZA DKbely B3:100zápis
20. kolo od 20.3.17
77*20.3.Pondělí19:00Elizza FOAZA A10:40zápis
7820.3.17,pondělí19:15OAZA BKyje A6:100zápis
7923.3.17,čtvrtek19:30OAZA CElizza I8:100zápis
8020.3.17,pondělí19:15Niňo KOAZA D10:70zápis
21. kolo od 27.3.17
8128.3.17,úterý19:15OAZA APankrác B9:91zápis
82*27.3.Pondělí19:15Čakovice GOAZA B10:50zápis
83*30.3.Čtvrtek19:15Čakovice HOAZA C7:103zápis
8430.3.17,čtvrtek19:30OAZA DStadion Žižkov D10:83zápis
22. kolo od 3.4.17
85*7.4.Pátek18:15Orion AOAZA A10:60zápis
864.4.17,úterý19:15OAZA BHamr A1:100zápis
879.4.17,neděle19:30OAZA CPetrovice I. D10:33zápis
88*3.4.Pondělí18:45Lok. Vršovice FOAZA D10:20zápis