100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
ROZPIS SOUTĚŽÍ
HERNY KLUBŮ
Adresář

OFICIÁLNÍ ŽEBŘÍČEK 2018-2019: Pražský oficiální žebříček

Žebříček 2018-2019:

101. Řepík
151. Gruber
201. Kubera
251. Mazánek
301. Čapek,Liška
351. Kačinetz,Ulrych,Kuběna
401. Koubek,Fabian,Dlouhý,Berný,Stočes,Pavlovský,
601. Brenner
701. Stýblo,Totzauer,Hrubý,Hezina

ELO KOEFICIENT: Zde

BODY PRO ŽEBŘÍČEK 2018-2019: ZDE

Soupisky v pdf:
OAZA A
OAZA B
OAZA C
OAZA D
Výsledky na internetu:
1.tř. skupina B - OAZA A
3.tř. skupina A - OAZA B
4.tř. skupina B - OAZA C
5.tř. skupina B - OAZA D

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

DŮLEŽITÉ:
1) URČIT HLAVNÍHO ROZHODČÍHO
2) VĚTRAT PO ZÁPASE
3) VYPÍNAT SPRCHU PÁKOU

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OAZA 2019 - 2020

Rozpis OAZA 2018-2019



[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA D]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C,D]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 23.09.2019
123.9.Pondělí19:15Střížkov BOAZA A10:80zápis
226.9.19,čtvrtek19:30OAZA BVysočany A10:43zápis
323.9.Pondélí19:15Bohnice HOAZA C10:40zápis
424:9:Úterý19:30OAZA DKST Vršovice A10:63zápis
2. kolo od 30.09.2019
53.10.Čtvrtek19:15OAZA ASparta E10:83zápis
62.10.Středa19:00Stadion Žižkov BOAZA B9:91zápis
71.10.19,úterý19:30OAZA CLok. Vršovice E9:91zápis
830.9.Pondělí18:45Sparta KOAZA D8:103zápis
3. kolo od 7.10.2019
910.10.Čtvrtek19:15Bohnice COAZA A10:60zápis
107.10.19, pondělí19:30OAZA BMalešice C10:23zápis
117.10.Pondělí19:15Liška AOAZA C6:103zápis
128.10.Úterý19:30OAZA DStodůlky E3:100zápis
4. kolo od 14.10.2019
1317.10.Čtvrtek19:15OAZA AČakovice Czápis
1417.10.Čtvrtek19:15Sokol Žižkov BOAZA Bzápis
1516.10.19,středa19:30OAZA CStadion Žižkov Czápis
1615.10.Úterý18:00Vysočany BOAZA D10:70zápis
5. kolo od 21.10.2019
1721.10.Pondělí18:45Nusle COAZA Azápis
1824.10.19,čtvrtek19:30OAZA BElizza Izápis
1921.10.Pondělí19:00Braník COAZA Czápis
2022.10.Úterý19:30OAZA DElizza Jzápis
6. kolo od 4.11.2019
21Niňo HOAZA Azápis
226.11.Středa19:15Bohnice FOAZA Bzápis
23OAZA CNiňo Jzápis
245.11.Úterý19:30OAZA DLiška Bzápis
7. kolo od 11.11.2019
2514.11.Čtvrtek19:15OAZA ATTC Bzápis
26OAZA BOlymp Bzápis
2713.11.Středa19:00Břevnov AOAZA Czápis
28Slivenec COAZA Dzápis
8. kolo od 18.11.2019
2918.11.Pondělí19:00Stadion Žižkov AOAZA Azápis
3018.11.Pondělí19:00Klánovice COAZA Bzápis
31OAZA CPetrovice Ezápis
3219.11.Úterý19:30OAZA DSANK Běchovice Azápis
9. kolo od 25.11.2019
3328.11.Čtvrtek19:15OAZA APankrác Azápis
34OAZA BMichle Ezápis
3527.11.Středa19:15Stodůlky DOAZA Czápis
3628.11.Čtvrtek19:00Čakovice GOAZA Dzápis
10. kolo od 2.12.2019
372.12.Pondělí18:45Elizza FOAZA Azápis
38OAZA BBěchovice II Bzápis
394.12.Středa19:00Klánovice DOAZA Czápis
403.12.Úterý19:30OAZA DBěchovice II Czápis
11. kolo od 9.12.2019
4112.12.Čtvrtek19:15OAZA ALok. Vršovice Bzápis
4212.12.Čtvrtek19:00Čakovice EOAZA Bzápis
43OAZA CKonstruktiva Azápis
4410.12.Úterý19:30Lok. Vršovice FOAZA Dzápis