100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Rozpis OAZA 2021-2022
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
ROZPIS SOUTĚŽÍ
HERNY KLUBŮ
Adresář

OFICIÁLNÍ ŽEBŘÍČEK 2021-2022: Pražský oficiální žebříček

ELO KOEFICIENT: Zde

Soupisky v pdf:
OAZA A
OAZA B
OAZA C
Výsledky na internetu:
1.tř. skupina B - OAZA A
2.tř. skupina B - OAZA B
4.tř. skupina A - OAZA C

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OAZA 2022 - 2023



[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 26.09.2022
126.9.Pondl18:30Nusle COAZA A10:70zápis
227.9.ter19:15OAZA BElizza G4:100zápis
329.9. tvrtek19:15OAZA CStart B10:33zápis
2. kolo od 3.10.2022
46.10.tvrtek19:15OAZA ASlavoj B0:100zápis
56.10.tvrtek18:00Rebel AOAZA B10:50zápis
63.10.Pondl19:10Sokol Bchovice II COAZA C10:80zápis
3. kolo od 10.10.2022
713.10.Ctvrtek19:15Nio GOAZA A10:50zápis
811.10.ter19:15OAZA BBohnice E2:100zápis
912.10.Steda19:15OAZA CNio I4:100zápis
4. kolo od 17.10.2022
1020.10.tvrtek19:15OAZA ASlavia D3:100zápis
1117.10.Pondeli19:00Loko Vrovice COAZA B10:20zápis
1217.10.Pondeli19:15Bohnice HOAZA C10:60zápis
5. kolo od 31.10.2022
131.11.ter19:00Michle BOAZA A9:91zápis
141.11.ter19:15OAZA BStodlky C0:10wo-1zápis
152.11.Steda19:15OAZA CSokol ikov D10:43zápis
6. kolo od 7.11.2022
1610.11.tvrtek19:15OAZA APankrc A3:100zápis
179.11.Steda19:00Slavoj DOAZA B10:30zápis
188.11.ter18:45Sparta KOAZA C10:30zápis
7. kolo od 14.11.2022
1914.11.Pondeli19:00Start AOAZA A10:60zápis
2015.11.Utery19:15OAZA BMichle C3:100zápis
2116.11. Streda19:15OAZA CStodulky E5:100zápis
8. kolo od 21.11.2022
2224.11.Ctvrtek19:15OAZA AOrion A3:100zápis
2322.11.Utery19:15OAZA BSokol Bechovice II B5:100zápis
2421.11.Pondeli19:30Slivenec BOAZA C4:103zápis
9. kolo od 28.11.2022
251.12.Ctvrtek19:15Bohnice DOAZA A10:70zápis
262.12.Patek19:15Pankrac BOAZA B10:10zápis
2730.11.Streda19:15OAZA CStadion Zizkov B4:100zápis
10. kolo od 5.12.2022
285.12.Pondeli19:00Stadion Zizkov AOAZA A10:50zápis
296.12.Utery19:15OAZA BOlymp A1:100zápis
307.12.Streda19:15OAZA CLiska A10:43zápis
11. kolo od 12.12.2022
3115.12.Ctvrtek19:15OAZA ASparta F6:100zápis
3212.12.Pondeli19:15Mecholupy AOAZA B10:40zápis
3315.12.Ctvrtek19:15Pankrac DOAZA C9:91zápis
12. kolo od 9.1.2023
3412.1.Ctvrtek19:15OAZA ANusle C10:53zápis
359.1.Pondeli18:00Elizza GOAZA B10:30zápis
3612.1.Ctvrtek19:10Start BOAZA C10:10zápis
13. kolo od 16.1.2023
3718.1.Streda19:15Slavoj BOAZA A10:10zápis
3817.1.Utery19:15OAZA BRebel A10:63zápis
3918.1.Streda19:15OAZA CBechovice II C8:100zápis
14. kolo od 23.1.2023
4026.1.Ctvrtek19:15OAZA ANino G4:100zápis
4125.1.Streda19:15Bohnice EOAZA B10:50zápis
4223.1.Pondeli19:15Nino IOAZA C10:10zápis
15. kolo od 30.1.2023
4331.1.Utery18:00Slavia DOAZA Azápis
4431.1.Utery19:15OAZA BVrsovice Czápis
451.2.Streda19:15OAZA CBohnice Hzápis
16. kolo od 13.2.2023
4616.2.Ctvrtek19:15OAZA AMichle Bzápis
4715.2.Streda19:00Stodulky COAZA Bzápis
4816.2.Ctvrtek19:15Sokol Zizkov DOAZA Czápis
17. kolo od 20.2.2023
4923.2.Ctvrtek19:15Pankrac AOAZA Azápis
5021.2.Utery19:15OAZA BSlavoj Dzápis
5122.2.Streda19:15OAZA CSparta Kzápis
18. kolo od 27.2.2023
522.3.Ctvrtek19:15OAZA AStart Azápis
5327.2.Pondeli19:00Michle COAZA Bzápis
543.3.Patek19:00Stodulky EOAZA Czápis
19. kolo od 5.3.2023
5510.3.Patek18:45Orion AOAZA Azápis
568.3.Streda19:10Bechovice II BOAZA Bzápis
578.3.Streda19:15OAZA CSlivenec Bzápis