100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
HERNY KLUBŮ
Adresář

ŽEBŘÍČEK 2016-2017: Pražský oficiální žebříček

ELO KOEFICIENT: Zde

BODY PRO ŽEBŘÍČEK 2017-2018: ZDE

Soupisky 2017-2018:

A: Řepík,Kubera,Mazánek,Gruber
N: Dlouhý,Kačinetz,Čapek,Pavlovský,Ulrych,Berný,Koubek,Stočes,Hezina

B: Dlouhý,Kačinetz,Pavlovský,Ulrych
N: Stočes,Kadlec,Hezina,Stýblo

C: Čapek,Berný,Fabian,Koubek
N: Brenner,Totzauer,Laube,Dusbaba, Hrubý

D: Stočes,Kadlec,Brenner,Hezina
N: Totzauer,Stýblo,Dusbaba,Laube

Výsledky na internetu:
1.tř. skupina B - OAZA A
4.tř. skupina A - OAZA B
4.tř. skupina B - OAZA C
6.tř. skupina B - OAZA D

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

PŘÍSPĚVKY ZAPLAŤTE DO 31.1.2018: podrobnosti ZDE

DŮLEŽITÉ:
1) URČIT HLAVNÍHO ROZHODČÍHO
2) VĚTRAT PO ZÁPASE
3) VYPÍNAT SPRCHU PÁKOU

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OÁZA 2017 - 2018

Rozpis OAZA 2016-2017

* - pevný termín soupeře dle rozpisu

[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA D]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C,D]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 25.09.17
126.9.17,úterý19:15Bohnice BOAZA A10:50zápis
225.9.17,pondělí19:15OAZA BStřížkov E10:63zápis
326.9.17,úterý18:00Malešice COAZA C10:60zápis
426.9.17,úterý19:30OAZA DKonstruktiva B10:53zápis
2. kolo od 2.10.17
53.10.17,úterý19:15OAZA AStadion Žižkov A8:100zápis
62.10.17,pondělí19:15OAZA BNusle F10:13zápis
76.10.17,pátek18:45Vršovice AOAZA C9:91zápis
8*5.10.Čtvrtek19:00Čakovice HOAZA D6:103zápis
3. kolo od 9.10.17
9*9.10.pondělí18:45Nusle BOAZA A10:70zápis
10*13.10.Pátek19:15Stodůlky EOAZA B3:103zápis
1111.10.17,středa19:30OAZA CBohnice G10:33zápis
129.10.17,pondělí19:30OAZA DVysočany D10:23zápis
4. kolo od 16.10.17
1317.10.17,úterý19:15OAZA ASparta D8:100zápis
1418.10.17,středa19:30OAZA BBraník B10:83zápis
15*18.10.Středa19:00Hamr BOAZA C7:103zápis
16*20.10.Pátek18:00Hamr COAZA D10:20zápis
5. kolo od 30.10.17
1730.10.17,pondělí19:00Olymp AOAZA A9:91zápis
18*31.10.Úterý19:15Olymp COAZA B1:103zápis
192.11.17,čtvrtek19:30OAZA CMěcholupy B3:100zápis
2031.10.17,úterý19:30OAZA DVŠSK MFF B10:43zápis
6. kolo od 6.11.17
217.11.Úterý19:15OAZA AČakovice C10:63zápis
226.11.Pondělí19:30OAZA BStadion Žižkov C10:33zápis
23*7.11.Úterý19:15Petrovice DOAZA C10:80zápis
24*10.11.Pátek18:00Elizza JOAZA D1:103zápis
7. kolo od 13.11.17
25*16.11.Čtvrtek19:15Pankrác BOAZA A7:10 !!3zápis
26*15.11.Středa19:10Běchovice BOAZA B10:50zápis
2713.11.17,pondělí19:30OAZA CSparta I7:100zápis
2815.11.17,středa19:30OAZA DSlivenec C10:33zápis
8. kolo od 20.11.17
2923.11.17,čtvrtek19:30OAZA ASlavoj B7:10 0zápis
3020.11.Pondělí19:30OAZA BElizza I10:13zápis
31*22.11.Středa19:15Stodůlky DOAZA C10:40zápis
3220.11.17,pondělí19:15Niňo MOAZA D10:70zápis
9. kolo od 27.11.17
33*30.11.Čtvrtek18:00TTC BOAZA A10:30zápis
34*30.11.Čtvrtek19:15Sokol Žižkov COAZA B10:70zápis
3527.11.17,pondělí19:30OAZA CKbely A10:73zápis
3630.11.17,čtvrtek19:30OAZA DTTC F10:43zápis
10. kolo od 4.12.17
376.12.17,středa19:30OAZA AMichle D10:53zápis
384.12.Pondělí19:30OAZA BKlánovice D10:73zápis
39*5.12.Úterý18:30Vysočany BOAZA C10:70zápis
40*6.12.Středa19:00Podolí BOAZA D9:91zápis
11. kolo od 11.12.17
41*11.12.Pondělí19:15Střížkov BOAZA A10:00zápis
42*11.12.Pondělí18:45Lokomotiva Vršovice EOAZA B4:103zápis
4311.12.17,pondělí19:30OAZA CLokomotiva Vršovice F10:73zápis
4413.12.17,středa19:30OAZA DKbely C1:100zápis
12. kolo od 8.1.18
4511.1.18,čtvrtek19:30OAZA ABohnice B7:10 0zápis
46*11.1.Čtvrtek19:15Střížkov EOAZA B8:103zápis
478.1.18,pondělí19:30OAZA CMalešice C7:100zápis
48*11.1.Čtvrtek18:30Konstruktiva BOAZA D9:91zápis
13. kolo od 15.1.18
49*15.1.Pondělí19:00Stadion Žižkov AOAZA A10:70zápis
50*17.1.Středa18:00Nusle FOAZA B4:103zápis
5115.1.18,pondělí19:30OAZA CVršovice A10:13zápis
5218.1.18,čtvrtek19:30OAZA DČakovice H10:23zápis
14. kolo od 22.1.18
53*25.1.18,čtvrtek19:15OAZA ANusle B10:2 !!3zápis
54*22.1.Pondělí19:30OAZA BStodůlky E10:03zápis
55*24.1.Středa19:15Bohnice GOAZA C10:40zápis
56*24.1.Středa18:30Vysočany DOAZA D10:60zápis
15. kolo od 29.1.18
57*29.1.Pondělí18:30Sparta DOAZA A10:30zápis
58*31.1.Středa19:00Braník BOAZA B7:103zápis
591.2.18,čtvrtek19:30OAZA CHAMR B9:91zápis
6029.1.Pondělí19:30OAZA DHAMR C3:100zápis
16. kolo od 19.2.18
61*22.2.18,čtvrtek19:15OAZA AOlymp A9:91zápis
62*19.2.Pondělí19:30OAZA BOlymp C10:03zápis
6322.2.Čtvrtek19:15Měcholupy BOAZA C10:30zápis
64*21.2.Středa19:00VŠSK MFF BOAZA D9:91zápis
17. kolo od 26.2.18
65*27.2.Úterý19:00Čakovice C AlimpexOAZA A10:80zápis
66*28.2.Středa19:00Stadion Žižkov COAZA B2:103zápis
6726.2.18,pondělí19:30OAZA CPetrovice I. D10:83zápis
681.3.18,čtvrtek19:30OAZA DElizza J10:73zápis
18. kolo od 5.3.18
69*8.3.18,čtvrtek19:15OAZA APankrác B10:83zápis
70*5.3.Pondělí19:30OAZA BBěchovice B10:73zápis
71*8.3.Čtvrtek18:45Sparta IOAZA C10:60zápis
729.3.18,pátek18:30Slivenec COAZA D10:60zápis
19. kolo od 12.3.18
73*14.3.Středa19:15Slavoj BOAZA A10:30zápis
7412.3.18,pondělí18:30Elizza IOAZA B7:103zápis
7512.3.18,pondělí19:30OAZA CStodůlky D4:100zápis
76 13.3.Úterý19:30OAZA DNiňo M2:100zápis
20. kolo od 19.3.18
77*22.3.18,čtvrtek19:15OAZA ATTC B9:91zápis
78*19.3.Pondělí19:30OAZA BSokol Žižkov C10:23zápis
79*21.3.Středa18:30Kbely AOAZA C9:91zápis
80*22.3.Čtvrtek18:30TTC FOAZA D8:81zápis
21. kolo od 2.4.18
814.4.18, středa19:00Michle DOAZA A10:40zápis
824.4.18, středa19:00Klánovice DOAZA B8:103zápis
834.4.Středa19:30OAZA CVysočany B10:33zápis
843.4.18,úterý19:30OAZA DPodolí B10:83zápis
22. kolo od 9.4.18
85*12.4.18,čtvrtek19:15OAZA AStřížkov B5:100zápis
86*9.4.Pondělí19:30OAZA BLokomotiva Vršovice E10:43zápis
87*9.4.Pondělí19:00Lokomotiva Vršovice FOAZA C10:60zápis
88*10.4.Úterý18:30Kbely COAZA D9:91zápis