100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
ROZPIS SOUTĚŽÍ
HERNY KLUBŮ
Adresář

OFICIÁLNÍ ŽEBŘÍČEK 2017-2018: Pražský oficiální žebříček

ELO KOEFICIENT: Zde

BODY PRO ŽEBŘÍČEK PODZIM 2018: ZDE

BODY PRO ŽEBŘÍČEK 2018-2019: ZDE

Soupisky 2018-2019:

A: Řepík,Gruber,Kubera,Mazánek
N: Liška,Kačinetz,,Ulrych,Pavlovský,Dlouhý,Čapek,Berný,Koubek

B: Liška,Kačinetz,Ulrych,Pavlovský
N: Dlouhý,Čapek,Berný,Koubek,Fabian,Kuběna,Stočes,Totzauer,
Hezina, Stýblo,Dusbaba,Brenner

C: Dlouhý,Čapek,Berný,Koubek
N: Fabian,Kuběna,Stočes,Totzauer,Hezina,Stýblo,Dusbaba,Brenner

D: Fabian,Kuběna,Stočes,Totzauer
N: Hezina,Stýblo,Dusbaba,Brenner,Hrubý

Soupisky v pdf:
OAZA A
OAZA B
OAZA C
OAZA D
Výsledky na internetu:
2.tř. skupina A - OAZA A
3.tř. skupina B - OAZA B
4.tř. skupina B - OAZA C
6.tř. skupina B - OAZA D

PŘÍSPĚVKY NA ROK 2019 ZAPLATIT DO 31.1.2019
Podrobnosti ZDE

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

DŮLEŽITÉ:
1) URČIT HLAVNÍHO ROZHODČÍHO
2) VĚTRAT PO ZÁPASE
3) VYPÍNAT SPRCHU PÁKOU

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OÁZA 2018 - 2019

Rozpis OAZA 2017-2018

* - pevný termín soupeře dle rozpisu

[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA D]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C,D]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 24.09.2018
120.9.18,čtvrtek18:15Hamr AOAZA A4:103zápis
224.9.Pondělí19:15OAZA BVysočany A9:91zápis
317.9.18,pondělí18:45Střížkov EOAZA C9:91zápis
425.9.Úterý19:30OAZA DSlivenec C10:13zápis
2. kolo od 1.10.2018
54.10.Čtvrtek19:15OAZA AVršovice C10:43zápis
6*2.10.Úterý19:15Petrovice COAZA B10:80zápis
7*3.10.Středa19:30Olymp BOAZA C6:103zápis
8*5.10.Pátek18:30Měcholupy COAZA D6:103zápis
3. kolo od 8.10.2018
9*9.10.Úterý19:15Petrovice BOAZA A9:91zápis
108.10.Pondělí19:15OAZA BStart B10:33zápis
1110.10.Středa19:30OAZA CSuchdol A10:33zápis
129.10.Úterý19:30OAZA DSvoboda A10:33zápis
4. kolo od 15.10.2018
13*18.10.Čtvrtek18:45Malešice BOAZA A1:103zápis
1415.10.Pondělí19:15OAZA BStřížkov D10:53zápis
15*15.10.Pondělí19:00Klánovice DOAZA C10:30zápis
16*19.10.Pátek19:15Bohnice JOAZA D1:103zápis
5. kolo od 22.10.2018
1725.10.Čtvrtek19:15OAZA ANusle D10:73zápis
18*25.10.Čtvrtek19:15Sokol Žižkov AOAZA B10:70zápis
1922.10.18,pondělí19:30OAZA CBřevnov A10:13zápis
2023.10.Úterý19:30OAZA DPodolí B10:33zápis
6. kolo od 5.11.2018
21*5.11.Pondělí19:15Michle FOAZA A6:103zápis
225.11.Pondělí19:15OAZA BNusle E10:53zápis
23*7.11.Středa18:45Nusle FOAZA C3:103zápis
24*5.11.Pondělí19:10Běchovice DOAZA D7:103zápis
7. kolo od 12.11.2018
2515.11.Čtvrtek19:15OAZA APankrác C10:63zápis
2615.11.18,čtvrtek19:30Slivenec AOAZA B10:10zápis
2712.11.18,pondělí19:30OAZA CČakovice F10:13zápis
2813.11.Úterý19:30OAZA DElizza K2:100zápis
8. kolo od 19.11.2018
29*22.11.Čtvrtek19:15Bohnice DOAZA A5:103zápis
3019.11.Pondělí19:15OAZA BSparta I10:53zápis
31*20.11.Úterý19:30Lokomotiva Vršovice FOAZA C1:103zápis
32*22.11.Čtvrtek18:30TTC EOAZA D2:103zápis
9. kolo od 26.11.2018
3329.11.Čtvrtek19:15OAZA AČakovice D10:13zápis
34*27.11.Úterý19:15Bohnice EOAZA B10:20zápis
3528.11.18,středa19:30OAZA CBraník B7:100zápis
3627.11.Úterý19:30OAZA DVysočany D10:33zápis
10. kolo od 3.12.2018
37*5.12.Středa19:00Klánovice COAZA A2:103zápis
383.12.Pondělí19:15OAZA BKonstruktiva A10:73zápis
396.12.18, čtvrtek19:15Niňo JOAZA C10:70zápis
404.12.Úterý19:30OAZA DSparta K9:91zápis
11. kolo od 10.12.2018
4118.12.18,úterý19:15OAZA ANiňo H8:100zápis
42*13.12.Čtvrtek19:00Lokomotiva Vršovice DOAZA B10:40zápis
4311.12.18,úterý19:30OAZA CMěcholupy B10:63zápis
44*10.12.Pondělí19:00Stadion Žižkov EOAZA D9:91zápis
12. kolo od 7.1.2019
4510.1.Čtvrtek19:15OAZA AHamr A10:33zápis
46*10.1.Čtvrtek18:00Vysočany AOAZA B10:60zápis
478.1.19, úterý19:30OAZA CStřížkov E10:23zápis
4810.1.Čtvrtek19:30Slivenec COAZA D5:103zápis
13. kolo od 14.1.2019
49*14.1.Pondělí19:00Lokomotiva Vršovice COAZA A5:103zápis
5014.1.Pondělí19:15OAZA BPetrovice C5:100zápis
5116.1.19,středa19:30OAZA COlymp B5:100zápis
5215.1.Úterý19:30OAZA DMěcholupy C10:73zápis
14. kolo od 21.1.2019
5324.1.Čtvrtek19:15OAZA APetrovice B10:03zápis
5418.2.19, pondělí19:15Start BOAZA B10:50zápis
55*22.1.Úterý18:30Suchdol AOAZA C10:70zápis
56*21.1.Pondělí19:00Svoboda AOAZA D7:103zápis
15. kolo od 28.1.2019
5731.1.Čtvrtek19:15OAZA AMalešice B10:33zápis
58*28.1.Pondělí19:00Střížkov DOAZA B10:70zápis
5930.1.19, středa19:30OAZA CKlánovice D10:33zápis
6029.1.Úterý19:30OAZA DBohnice J10:43zápis
16. kolo od 4.2.2019
61*7.2.Čtvrtek18:45Nusle DOAZA A5:103zápis
624.2.Pondělí19:15OAZA BSokol Žižkov A9:91zápis
63*6.2.Středa19:00Břevnov AOAZA C4:103zápis
64*6.2.Středa19:00Podolí BOAZA D4:103zápis
17. kolo od 25.2.2019
6528.2.Čtvrtek19:15OAZA AMichle F10:13zápis
66*27.2.Středa18:45Nusle EOAZA B9:91zápis
6727.2.19,středa19:30OAZA CNusle F10:33zápis
6826.2.Úterý19:30OAZA DBěchovice II D10:63zápis
18. kolo od 4.3.2019
69*7.3.Čtvrtek19:15Pankrác COAZA A3:103zápis
704.3.Pondělí19:15OAZA BSlivenec A9:91zápis
71*7.3.Čtvrtek19:15Čakovice FOAZA C6:103zápis
72*8.3.Pátek18:30Elizza KOAZA D6:103zápis
19. kolo od 11.3.2019
7314.3.Čtvrtek19:15OAZA ABohnice D10:53zápis
74*14.3.Čtvrtek18:45Sparta IOAZA B10:60zápis
7511.3.19,pondělí19:30OAZA CLokomotiva Vršovice F10:03zápis
7612.3.Úterý19:30OAZA DTTC E10:33zápis
20. kolo od 18.3.2019
77*21.3.19,čtvrtek19:15Čakovice DOAZA A2:103zápis
7818.3.Pondělí19:15OAZA BBohnice E6:100zápis
79*20.3.Středa19:30Braník BOAZA C10:20zápis
80*20.3.Středa18:00Vysočany DOAZA D1:103zápis
21. kolo od 25.3.2019
8128.3.Čtvrtek19:15OAZA AKlánovice C10:23zápis
82*25.3.Pondělí18:30Konstruktiva AOAZA B9:91zápis
8325.3.19,pondělí19:30OAZA CNiňo J9:91zápis
84*25.3.Pondělí18:45Sparta KOAZA D7:103zápis
22. kolo od 1.4.2019
854.4.19,čtvrtek19:15Niňo HOAZA A10:40zápis
861.4.Pondělí19:15OAZA BLokomotiva Vršovice D0:100zápis
87*4.4.Čtvrtek19:15Měcholupy BOAZA C9:91zápis
882.4.Úterý19:30OAZA DStadion Žižkov E10:23zápis