100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
ROZPIS SOUTĚŽÍ
HERNY KLUBŮ
Adresář

OFICIÁLNÍ ŽEBŘÍČEK 2018-2019: Pražský oficiální žebříček

Žebříček 2018-2019:

101. Řepík
151. Gruber
201. Kubera
251. Mazánek
301. Čapek,Liška
351. Kačinetz,Ulrych,Kuběna
401. Koubek,Fabian,Dlouhý,Berný,Stočes,Pavlovský,
601. Brenner
701. Stýblo,Totzauer,Hrubý,Hezina

ELO KOEFICIENT: Zde

BODY PRO ŽEBŘÍČEK PODZIM 2019: ZDE

Soupisky v pdf:
OAZA A
OAZA B
OAZA C
OAZA D
Výsledky na internetu:
1.tř. skupina B - OAZA A
3.tř. skupina A - OAZA B
4.tř. skupina B - OAZA C
5.tř. skupina B - OAZA D

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

PŘÍSPĚVKY NA ROK 2020 ZAPLATIT DO 31.1.2020
Podrobnosti ZDE

HERNA KVŮLI KORONAVIRU UZAVŘENA: Detail zde

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OAZA 2019 - 2020

Rozpis OAZA 2018-2019



[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA D]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C,D]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 23.09.2019
123.9.Pondělí19:15Střížkov BOAZA A10:80zápis
226.9.19,čtvrtek19:30OAZA BVysočany A10:43zápis
323.9.Pondélí19:15Bohnice HOAZA C10:40zápis
424:9:Úterý19:30OAZA DKST Vršovice A10:63zápis
2. kolo od 30.09.2019
53.10.Čtvrtek19:15OAZA ASparta E10:83zápis
62.10.Středa19:00Stadion Žižkov BOAZA B9:91zápis
71.10.19,úterý19:30OAZA CLok. Vršovice E9:91zápis
830.9.Pondělí18:45Sparta KOAZA D8:103zápis
3. kolo od 7.10.2019
910.10.Čtvrtek19:15Bohnice COAZA A10:60zápis
107.10.19, pondělí19:30OAZA BMalešice C10:23zápis
117.10.Pondělí19:15Liška AOAZA C6:103zápis
128.10.Úterý19:30OAZA DStodůlky E3:100zápis
4. kolo od 14.10.2019
1317.10.Čtvrtek19:15OAZA AČakovice C10:53zápis
1417.10.Čtvrtek19:15Sokol Žižkov BOAZA B10:40zápis
1516.10.19,středa19:30OAZA CStadion Žižkov C10:83zápis
1615.10.Úterý18:00Vysočany BOAZA D10:70zápis
5. kolo od 21.10.2019
1721.10.Pondělí18:45Nusle COAZA A10:80zápis
1824.10.19,čtvrtek19:30OAZA BElizza I10:33zápis
1921.10.Pondělí19:15Braník COAZA C5:103zápis
2022.10.Úterý19:30OAZA DElizza J8:100zápis
6. kolo od 4.11.2019
217.11.19,čtvrtek19:15Niňo HOAZA A10:20zápis
226.11.Středa19:15Bohnice FOAZA B9:91zápis
237.11.19,čtvrtek19:30OAZA CNiňo J3:100zápis
245.11.Úterý19:30OAZA DLiška B10:33zápis
7. kolo od 11.11.2019
2514.11.Čtvrtek19:15OAZA ATTC B10:73zápis
2611.11.19, pondělí19:15OAZA BOlymp B10:33zápis
2713.11.Středa19:00Břevnov AOAZA C10:80zápis
2811.11.19, pondělí19:30Slivenec COAZA D2:103zápis
8. kolo od 18.11.2019
2918.11.Pondělí19:00Stadion Žižkov AOAZA A10:50zápis
3018.11.Pondělí19:00Klánovice COAZA B10:70zápis
3120.11.19, středa19:30OAZA CPetrovice E10:13zápis
3219.11.Úterý19:30OAZA DSANK Běchovice A10:63zápis
9. kolo od 25.11.2019
3328.11.Čtvrtek19:15OAZA APankrác A7:100zápis
3425.11.19, pondělí19:15OAZA BMichle E10:83zápis
3527.11.Středa19:15Stodůlky DOAZA C10:70zápis
3628.11.Čtvrtek19:00Čakovice GOAZA D2:103zápis
10. kolo od 2.12.2019
372.12.Pondělí18:45Elizza FOAZA A10:50zápis
385.12.19,čtvrtek19:15OAZA BBěchovice II B5:100zápis
394.12.Středa19:00Klánovice DOAZA C6:103zápis
403.12.Úterý19:30OAZA DBěchovice II C2:100zápis
11. kolo od 9.12.2019
4112.12.Čtvrtek19:15OAZA ALok. Vršovice B6:100zápis
4212.12.Čtvrtek19:00Čakovice EOAZA B10:40zápis
439.12.19,pondělí19:30OAZA CKonstruktiva A10:53zápis
4410.12.Úterý19:30Lok. Vršovice FOAZA D10:40zápis
12. kolo od 6.1.2020
459.1.Čtvrtek19:15OAZA AStřížkov B10:83zápis
469.1.Čtvrtek18:00Vysočany AOAZA B10:40zápis
476.1.20,pondělí19:30OAZA CBohnice H10:73zápis
4810.1.Pátek18:45KST Vršovice AOAZA D10:40zápis
13. kolo od 13.1.2020
4914.1.Úterý18:45Sparta EOAZA A10:70zápis
5013.1.20,pondělí19:15OAZA BStadion Žižkov B10:33zápis
5114.1.Úterý19:30Lok.Vršovice EOAZA C10:60zápis
5214.1.Úterý19:30OAZA DSparta K7:100zápis
14. kolo od 20.1.2020
5323.1.Čtvrtek19:15OAZA ABohnice C6:100zápis
5423.1.Čtvrtek18:45Malešice COAZA B9:91zápis
5521.1.20,úterý19:30OAZA CLiška A5:100zápis
5624.1.Pátek19:15Stodůlky EOAZA D10:30zápis
15. kolo od 27.1.2020
5727.1.Pondělí18:30Čakovice COAZA A10:70zápis
5830.1.20,čtvrtek19:15OAZA BSokol Žižkov B10:43zápis
5927.1.Pondělí19:00Stadion Žižkov COAZA C4:103zápis
6028.1.Úterý19:30OAZA DVysočany B6:100zápis
16. kolo od 3.2.2020
616.2.Čtvrtek19:15OAZA ANusle C10:73zápis
625.2.Středa19:15Elizza IOAZA B7:103zápis
633.2.20,pondělí19:30OAZA CBraník C10:53zápis
647.2.Pátek18:30Elizza JOAZA D7:103zápis
17. kolo od 10.2.2020
6513.2.Čtvrtek19:15OAZA ANiňo H3:100zápis
6611.2.20,úterý19:15OAZA BBohnice F4:100zápis
6710.2.20,pondělí19:15Niňo JOAZA C10:70zápis
6813.2.20,čtvrtek18:30Liška BOAZA D10:70zápis
18. kolo od 2.3.2020
695.3.Čtvrtek18:30TTC BOAZA A10:10zápis
704.3.Středa19:30Olymp BOAZA B6:103zápis
712.3.20, pondělí19:30OAZA CBřevnov A10:83zápis
723.3.Úterý19:30OAZA DSlivenec C9:91zápis
19. kolo od 9.3.2020
7312.3.Čtvrtek19:15OAZA AStadion Žižkov A6:100zápis
749.3.20,pondělí19:30OAZA BKlánovice C9:91zápis
7510.3.Úterý19:15Petrovice EOAZA C1:103zápis
7613.3.Pátek18:15SANK Běchovice AOAZA D9:91zápis
20. kolo od 16.3.2020
7719.3.Čtvrtek19:20Pankrác AOAZA Azápis
7819.3.20,čtvrtek19:00Michle EOAZA Bzápis
7918.3.20,středa19:15OAZA CStodůlky Dzápis
8017.3.Úterý19:30OAZA DČakovice Gzápis
21. kolo od 23.3.2020
8126.3.Čtvrtek19:15OAZA AElizza Fzápis
8225.3.Středa19:10Sokol Běchovice II BOAZA Bzápis
8323.3.20,pondělí19:30OAZA CKlánovice Dzápis
8423.3.Pondělí19:10Sokol Běchovice II COAZA Dzápis
22. kolo od 30.3.2020
852.4.Čtvrtek19:00Lok.Vršovice BOAZA Azápis
86OAZA BČakovice Ezápis
8730.3.Pondělí18:30Konstruktiva AOAZA Czápis
8831.3.Úterý19:30OAZA DLok. Vršovice Fzápis