100pro


Oáza

Rekreačka

Obsazení herny


© fidla
Rozpis OAZA 2022-2023
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
ROZPIS SOUTĚŽÍ
HERNY KLUBŮ
Adresář

OFICIÁLNÍ ŽEBŘÍČEK 2022-2023: Pražský oficiální žebříček

ELO KOEFICIENT: Zde

Soupisky v pdf:
OAZA A
OAZA B
OAZA C

Platba příspěvků
rok 2022
Výsledky na internetu:
2.tř. skupina A - OAZA A
3.tř. skupina A - OAZA B
5.tř. skupina B - OAZA C

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OAZA 2023 - 2024



[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 25.09.2023
128.9.Čtvrtek19:15OAZA AVršovice C10:23
226.9.Úterý19:15OAZA BSparta J8:100
325.9.Pondělí19:00Liška BOAZA C2:103
2. kolo od 2.10.2023
44.10.Středa19:15Ňiňo HOAZA A10:60
55.10.Čtvrtek19:10Start BOAZA B10:00
64.10.Středa19:15OAZA CSlivenec B10:23
3. kolo od 9.10.2023
712.10.Čtvrtek19:15OAZA APankrác C10:73
810.10.Úterý19:15OAZA BSlivenec A10:33
912.10.Čtvrtek18:45Malešice DOAZA C10:40
4. kolo od 16.10.2023
1019.10.Čtvrtek19:15OAZA ASlavoj D10:13
1117.10.Úterý19:15OAZA BBěchovice II C10:83
1218.10.Středa18:30TTC DOAZA C6:103
5. kolo od 30.10.2023
131.11.Středa19:00Stodůlky COAZA A10:30
141.11.Středa19:00Stodůlky DOAZA B10:10
151.11.Středa19:15OAZA CBraník G10:63
6. kolo od 6.11.2023
169.11.Čtvrtek19:15OAZA ASparta H10:33
177.11.Úterý19:15OAZA BSokol Žižkov C9:91
1810.11.Pátek19:15Bohnice IOAZA C3:103
7. kolo od 13.11.2023
1913.11.Pondělí19:15Střížkov BOAZA A1:103
2015.11.Středa18:30Čakovice FOAZA B10:70
2127.11.Pondělí19:15OAZA CPodolí A10:63
8. kolo od 20.11.2023
2223.11.Čtvrtek19:15OAZA AČakovice E10:23
2321.11.Úterý19:15OAZA BBraník B1:100
2422.11.Středa19:15Mladí veteráni BOAZA C10:80
9. kolo od 27.11.2023
2527.11.Pondělí18:30Nusle COAZA A10:80
2629.11.Středa19:15Bohnice FOAZA B10:20
2729.11.Středa19:15OAZA CStadion Žižkov C10:33
10. kolo od 4.12.2023
287.12.Čtvrtek19:15OAZA AElizza H10:33
295.12.Úterý19:15OAZA BKonstruktiva A10:33
305.12.Úterý19:00Vršovice FOAZA C4:103
11. kolo od 11.12.2023
3111.12.Pondělí19:00Michle COAZA A2:103
3214.12.Čtvrtek19:15Měcholupy BOAZA B5:103
3313.12.Středa19:15OAZA CNusle F10:03
12. kolo od 8.1.2024
348.1.Pondělí19:00Vršovice COAZA A7:103
3511.1.Čtvrtek18:45Sparta JOAZA B10:70
3610.1.Středa19:15OAZA CLiška B10:43
13. kolo od 15.1.2024
3718.1.Čtvrtek19:15OAZA ANiňo H9:91
3816.1.Úterý19:15OAZA BStart B0:10wo-1
3916.1.Úterý19:30Slivenec BOAZA C7:103
14. kolo od 22.1.2024
4025.1.Čtvrtek19:15Pankrac COAZA A2:103
4122.1.Pondělí19:30Slivenec AOAZA B4:103
4224.1.Středa19:15OAZA CMalešice D10:63
15. kolo od 29.1.2024
4331.1.Středa19:00Slavoj DOAZA A4:103
4429.1.Pondělí19:10Běchovice II COAZA B9:91
4531.1.Středa19:15OAZA CTTC D10:33
16. kolo od 19.2.2024
4622.2.Čtvrtek19:15OAZA AStodulky C10:03
4720.2.Úterý19:15OAZA BStodůlky D10:73
4822.2.Čtvrtek19:15Braník GOAZA C9:91
17. kolo od 26.2.2024
4929.2.Čtvrtek18:45Sparta HOAZA A2!103
5029.2.Čtvrtek19:15Sokol Žižkov COAZA B10:30
5128.2.Středa19:15OAZA CBohnice I10:53
18. kolo od 4.3.2024
527.3.Čtvrtek19:15OAZA AStřížkov B
535.3.Úterý19:15OAZA BČakovice F
546.3.Středa19:00Podolí AOAZA C
19. kolo od 11.3.2024
5512.3.Úterý18:30Čakovice EOAZA A
5612.3.Úterý19:00Braník BOAZA B
5714.3.Čtvrtek19:15OAZA CMladí veterání B
20. kolo od 18.3.2024
5821.3.Čtvrtek19:15OAZA ANusle C
5919.3.Úterý19:15OAZA BBohnice F
6018.3.Pondělí19:00Stadion Žižkov COAZA C
21. kolo od 25.3.2024
6125.3.Pondělí18:15Elizza HOAZA A
6225.3.Pondělí18:15Konstruktiva AOAZA B
633.4.Středa19:15OAZA CVršovice F
22. kolo od 8.4.2024
6411.4.Čtvrtek19:15OAZA AMichle C
659.4.Úterý19:15OAZA BMěcholupy B
6610.4.Středa18:30Nusle FOAZA C