100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Rozpis OAZA 2019-2020
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
ROZPIS SOUTĚŽÍ
POSTUP PŘI COVIDu
HERNY KLUBŮ
Adresář

OFICIÁLNÍ ŽEBŘÍČEK 2019-2020: Pražský oficiální žebříček

ELO KOEFICIENT: Zde

Soupisky v pdf:
OAZA A
OAZA B
OAZA C
OAZA D
Výsledky na internetu:
1.tř. skupina A - OAZA A
2.tř. skupina B - OAZA B
3.tř. skupina B - OAZA C
5.tř. skupina B - OAZA D

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OAZA 2020 - 2021


! OAZA A má kola jinak (datum) než B,C,D.

[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA D]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C,D]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 14.a 21.09.2020
117.9.Čtvrtek19:15OAZA AStodůlky B8:100zápis
221.9.Pondělí19:15OAZA BBohnice E10:0wo3zápis
323.9.Středa19:15Stodůlky DOAZA C10:80zápis
422.9.Úterý19:30OAZA DMalešice D10:83zápis
2. kolo od 21.a 28.09.2020
524.9.Čtvrtek 19:15Bohnice DOAZA A10:40zápis
629.9.20,úterý19:15Niňo HOAZA B10:40zápis
730.9.Středa19:30Braník BOAZA C10:50zápis
829.9.Úterý19:30OAZA DSokol Žižkov D6:100zápis
3. kolo od 28.9. a 5.10.2020
91.10.Čtvrtek19:15OAZA AElizza G5:100zápis
108.10.20,čtvrtek19:15OAZA BNusle D10:73zápis
11OAZA Cvolnozápis
127.10.Středa19:00Slavoj DOAZA D10:30zápis
4. kolo od 5. a 12.10.2020
135.10.Pondělí18:45Sparta FOAZA A8:103zápis
1412.10.Pondělí19:15Měcholupy AOAZA Bzápis
1512.10.Pondělí19:00Klánovice COAZA Czápis
1613.10.Úterý19:30OAZA DElliza Kzápis
5. kolo od 12. a 19.10.2020
1715.10.Čtvrtek19:15OAZA AMichle Czápis
1822.10.20,čtvrtek19:15OAZA BBěchovice II Bzápis
1920.10.20,úterý19:15OAZA CElliza Izápis
2021.10.Středa19:00Stadion Žižkov DOAZA Dzápis
6. kolo od 19.10 a 2.11.2020
2119.10.Pondělí19:00Vršovice COAZA Azápis
22volnoOAZA Bzápis
235.11.Čtvrtek18:45Sparta HOAZA Czápis
243.11.Úterý19:30OAZA DVršovice Azápis
7. kolo od 2. a 9.11.2020
255.11.Čtvrtek19:15OAZA ASlavoj Bzápis
26OAZA BSokol Žižkov Bzápis
27OAZA CMichle Ezápis
28Niňo KOAZA Dzápis
8. kolo od 9. a 16.11.2020
299.11.Pondělí18:45Nusle COAZA Azápis
3016.11.Pondělí19:15Klánovice BOAZA Bzápis
3116.11.Pondělí18:30Konstruktiva AOAZA Czápis
3217.11.Úterý19:30OAZA DLoko Vršovice Fzápis
9. kolo od 16. a 23.11.2020
3319.11.Čtvrtek19:15OAZA APankrác Azápis
34OAZA BPankrác Bzápis
35OAZA CSlivenec Azápis
3623.11. Pondělí18:00TTC Rebel DOAZA Dzápis
10. kolo od 23. a 30.11.2020
3725.11.Středa19:10Běchovice II AOAZA Azápis
3830.11.Pondělí19:15Střížkov BOAZA Bzápis
394.12.Pátek19:15Petrovice COAZA Czápis
401.12.Úterý19:30OAZA DPetrovice Ezápis