100pro


Oáza

Rekreačka

Poznámky

Obsazení herny

Tréninky


© fidla
Rozpis OAZA 2020-2021
Odkazy:
PRAVIDLA STOLNÍHO TENISU
SCHVÁLENÉ POTAHY ITTF
OFICIÁLNÍ SERVER PRAHY
ROZPIS SOUTĚŽÍ
OPATŘENÍ COVID
HERNY KLUBŮ
Adresář

OFICIÁLNÍ ŽEBŘÍČEK 2019-2020: Pražský oficiální žebříček

ELO KOEFICIENT: Zde

Soupisky v pdf:
OAZA A
OAZA B
OAZA C
OAZA D
Výsledky na internetu:
1.tř. skupina A - OAZA A
2.tř. skupina B - OAZA B
3.tř. skupina B - OAZA C
5.tř. skupina B - OAZA D

KONTAKTY na hráče: Telefonní seznam

Obsazení herny na Oaze: klikni zde

Účast na treninku: klikni zde

PŘÍSPĚVKY NA ROK 2022 ZAPLATIT DO 31.1.2022
Podrobnosti ZDE

Pražský svaz stolního tenisu
Rozpis OAZA 2021 - 2022


! OAZA A ZŮSTÁVÁ V 1.TŘÍDĚ. !


[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA A]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA B]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA C]
[ÚSPĚŠNOST DRUŽSTVA D]
[ÚSPĚŠNOST SOUHRN A,B,C,D]
[EDIT]
č.datum, den hodinadomácíhosté výsledekbody
1. kolo od 13. a 20.09.2021
114.09.Úterý19:15OAZA AStodůlky B6:100zápis
223.9.21 čtvrtek19:15OAZA BStodůlky C7:100zápis
320.09.Pondělí19:00Elizza IOAZA C10:70zápis
421.09.Úterý19:30OAZA DStadion Žižkov D10:43zápis
2. kolo od 20. a 27.09.2021
520.09.Pondělí19:00Lok. Vršovice COAZA A8:103zápis
61.10.21 pátek19:15Měcholupy AOAZA B5:103zápis
729.9.21 středa19:15OAZA CStodůlky D8:100zápis
830.09.Čtvrtek18:45Malešice DOAZA D10:40zápis
3. kolo od 27.9. a 4.10.2021
930.9.21 čtvrtek19:15OAZA AMichle C10:43zápis
107.10.21 čtvrtek19:15OAZA BStřížkov B10:53zápis
11OAZA Cvolnozápis
125.10.Úterý19:30OAZA DPodolí A9:91zápis
4. kolo od 4. a 11.10.2021
134.10.Pondělí19:00Start AOAZA A10:60zápis
1411.10.21, pondělí19:15OAZA BSokol Žižkov B10:23zápis
1513.10.Středa19:15OAZA CKlánovice C7:100zápis
1612.10.Úterý19:15Niňo KOAZA D10:20zápis
5. kolo od 11. a 18.10.2021
17OAZA Avolnozápis
1820.10.Středa18:00Rebel AOAZA B10:40zápis
1920.10.Středa19:00Vysočany AOAZA C10:30zápis
2019.10.Úterý19:30OAZA DElliza K4:100zápis
6. kolo od 18.10 a 1.11.2021
2121.10.Čtvrtek19:15OAZA ANiňo G1:100zápis
224.11.21,čtvrtek19:15OAZA BNiňo H9:91zápis
23 4.11.Čtvrtek18:30TTC Praha AOAZA C9:91zápis
242.11.Úterý19:30OAZA DSlavoj D2:100zápis
7. kolo od 1. a 8.11.2021
253.11.Středa19:00Slavoj BOAZA A9:91zápis
2611.11.Čtvrtek19:15Bohnice EOAZA B2:103zápis
2710.11.Středa19:15OAZA CBraník B6:100zápis
2812.11.Pátek18:45KST Vršovice AOAZA D10:0wo-1zápis
8. kolo od 8. a 15.11.2021
2911.11.Čtvrtek19:15OAZA ASparta F4:100zápis
3015.11.21,pondělí19:15OAZA BKlánovice B4:100zápis
3118.11.21,čtvrtek19:00Michle EOAZA C10:50zápis
3216.11.Úterý19:30OAZA DTTC B3:100zápis
9. kolo od 15. a 22.11.2021
3318.11.Čtvrtek19:15Bohnice DOAZA A10:30zápis
3422.11.Pondělí18:45Nusle DOAZA B9:91zápis
3524.11.Středa19:15OAZA CSlivenec A10:63zápis
3624.11.Středa18:45Nusle FOAZA D10:00zápis
10. kolo od 22. a 29.11.2021
3725.11.Čtvrtek19:15OAZA AElizza G4:100zápis
382.12.21, čtvrtek19:15OAZA BBěchovice II B10:33zápis
392.12.Čtvrtek18:45Sparta HOAZA C10:30zápis
4014.12.21, úterý19:30OAZA DPetrovice D10:33zápis
11. kolo od 29.11. a 6.12.2021
4129.11.Pondělí19:00Nusle COAZA A10:80zápis
429.12.Čtvrtek19:15Pankrác BOAZA B9:91zápis
438.12.Středa19:15OAZA CStřížkov C4:100zápis
447.12.Úterý19:00Loko Vršovice FOAZA D10:40zápis
12. kolo ,13,14 Oaza A
459.12.Čtvrtek19:15OAZA ABěchovice II A3:100zápis
4616.12.Čtvrtek19:15Pankrác AOAZA A10:50zápis
475.1.Středa19:15Stodůlky BOAZA A10:80zápis
48nepoužitozápis
13. kolo 15A 12.kolo BCD od 10.1.2022
4913.1.Čtvrtek19:15OAZA ALoko Vršovice C10:43zápis
5012.1.Středa19:15Stodůlky COAZA B9:91zápis
5120.1.Čtvrtek19:15OAZA CElizza I3:100zápis
52 16.3.Středa19:00Stadion Žižkov DOAZA D6:103zápis
14. kolo 16A a 13.kolo BCD od 17.1.2022
5319.1.2022,středa19:00Michle COAZA A9:91zápis
5417.1.Pondělí19:15Měcholupy AOAZA B10:40zápis
5519.1.Středa19:15Stodůlky DOAZA C10:60zápis
5618.1.Úterý19:30OAZA DMalešice D10:23zápis
15. kolo 17A a 14.kolo BCD od 24.1.2022
5716.3.22, středa19:15OAZA AStart A6:100zápis
5824.1.Pondělí19:15Střížkov BOAZA B10:50zápis
59OAZA Cvolnozápis
6026.1.Středa19:00Podolí AOAZA D10:30zápis
16. kolo 18A a 15.kolo BCD od 31.1.2022
61OAZA Avolnozápis
623.2.Čtvrtek19:15Sokol Žižkov BOAZA B10:70zápis
6331.1.Pondělí19:00Klánovice COAZA C10:0wo-1zápis
641.2.Úterý19:30OAZA DNiňo K7:90zápis
17. kolo 19A a 16.kolo BCD od 7.2.2022
6510.2.22, čtvrtek19:15Niňo GOAZA A10:80zápis
668.2.22, úterý19:15OAZA BTTC Rebel A10:83zápis
679.2.Středa19:15OAZA CVysočany A9:91zápis
6811.2.Pátek18:30Elizza KOAZA D10:20zápis
18. kolo 20A a 17.kolo BCD od 14.2.2022
6917.2.Čtvrtek19:15OAZA ASlavoj B8:100zápis
7015.2.22, úterý19:15Niňo HOAZA B10:30zápis
7116.2.Středa19:15OAZA CTTC A4:100zápis
7216.2.Středa19:00Slavoj DOAZA D10:0 wo-1zápis
19. kolo 21A a 18.kolo BCD od 21.2.2022
7321.2.Pondělí18:45Sparta FOAZA A10:30zápis
7424.2.2022, čtvrtek19:15OAZA BBohnice E4:100zápis
7523.2.Středa19:30Braník BOAZA C10:30zápis
7622.2.Úterý19:30OAZA DKST Vršovice A0:100zápis
20. kolo 22A a 19.kolo BCD od 28.2.2022
773.3.Čtvrtek19:15OAZA ABohnice D10:83zápis
782.3.Středa19:00Klánovice BOAZA B10:30zápis
792.3.Středa19:15OAZA CMichle E9:91zápis
803.3.Čtvrtek18:30TTC BOAZA D10:00zápis
21. kolo 23A a 20.kolo BCD od 21.3.2022
8123.3.Středa19:00Elizza GOAZA A10:30zápis
8221.3.22, pondělí19:15OAZA BNusle D10:73zápis
8324.3.22, čtvrtek19:30Slivenec AOAZA C10:40zápis
8422.3.Úterý19:15OAZA DNusle F0:100zápis
22. kolo 24A a 21.kolo BCD od 28.3.2022
8531.3.Čtvrtek19:15OAZA ANusle C10:13zápis
8630.3.Středa19:10Běchovice II BOAZA B10:60zápis
8730.3.Středa19:15OAZA CSparta H6:100zápis
8829.3.Úterý19:15Petrovice EOAZA D8:103zápis
25A a 22.kolo BCD od 4.4.2022
896.4.Středa19:10Běchovice II AOAZA A10:50zápis
906.4.22, středa19:15OAZA BPankrác B10:73zápis
918.4.Pátek19:00Střížkov COAZA C10:0wo-1zápis
925.4.Úterý19:30OAZA DLokomotiva Vršovice F1:100zápis
24. kolo 26A+Baráž
9314.4.Čtvrtek19:15OAZA APankrác A10:73zápis
9412.5.Čtvrtek18:45Malešice AOAZA A10:80zápis
9526.5.Čtvrtek19:15OAZA AMalešice A10:83zápis